Yapımız & Farkımız

İşimiz, işiniz…

1993 yılından bugüne verdiği profesyonel danışmanlık hizmeti ile İnsan Kaynakları alanında İzmir’in en eski şirketlerinden biri olan Analiz; 2012 yılında yeni bir yapılanmaya gitti. Geçmiş dönem kurucu ortağı Suzan Uzun tarafından, ‘Analizden’ ismiyle yepyeni bir vizyon ve daha modern kurumsal bir çizgi kazandı. Geçmişten gelen sağlam altyapısı, bilgi, güven ve tecrübeyle güçlendirildi, Analizden’le profesyonel bir ivme yaratıldı. Bakış açısına gelen bu değişim, Analizden’e “işimiz, işiniz” sistemini ve dinamizmini kazandırdı. Analizden yeni dönemde farkını, bu ilkesiyle ortaya koyuyor.

Sanayi ve hizmet sektöründeki çok uluslu, yabancı ortaklı yatırımlara ve ulusal şirketlere danışmanlık hizmeti veren Analizden; şirketlerin kültürel ve organizasyonel yapısının yanında işin gerektirdiği teknik ve davranışsal ihtiyaçlarının da saptanmasını sağlıyor. Profesyonel görüşme teknikleri ile adayların geçmiş iş tecrübeleri, iş ahlakı ve prensipleri, davranışsal özellikleri, yeterlilikleri, beklentileri, başarıları ve kariyer hedeflerinin objektif değerlendirmesini yapıyor. Referans araştırmasını önemsiyor, müşteri odaklı, ihtiyaca yönelik çözümleriyle yerinde tespitlerde bulunuyor ve uyguluyor.

Her şeyin odağına yeniliği ve insan ilişkilerini koyan Analizden, rekabette en etkin yolun insan ve bununla paralel olarak doğru eleman seçimi olduğuna inanıyor. Kaliteli hizmetin ne olduğunu bilen ve taraflar adına bunu gerçekleştiren Analizden; seçme ve yerleştirme danışmanlığı hizmetinde adayların hedefleriyle müşterilerinin hedeflerini bütünleştiriyor. Analizden danışmanları, projelerin sorumluluğunu müşterisi adına üstlenip tamamlıyor, bütün aşamalarda müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendiriyor. Analizden, müşterisi adına düşünüyor.

Biz, yaşam çizginizi hayalleriniz ışığında, birikimleriniz doğrultusunda, beklentilerinizin ötesine taşımak için varız. Farkımız; ne yaptığını, ne istediğini bilen, geleceğini güvenilir ellere emanet etmeyi önemseyenler için temellendirilmiştir.