Hizmetlerimiz

Kurumsal İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İşe yarar…

Analizden, “firma – aday” bütünleşmesini doğru yapabilmek için önce müşterisi olan firmanın hedeflerini tespit eder. Aday profili ve pozisyon analizi, doğru aday havuzu oluşturma süreci açısından önemlidir. Geniş kapsamlı, ulusal, güncel veri bankasını bu şekilde oluşturur. “Firma – aday” bütünleşmesi için potansiyel adaylarla yapılan birebir görüşmeleri “Firma, Profil ve Pozisyon Analizi” sonuçlarını göz önüne alarak yapar; grup değerlendirme teknikleri, geniş ve objektif bakış açısıyla doğru iş – doğru kişi uyumunu sağlar. Ön eleme mülakatları, çeşitli uygulamalar ile desteklenir, adayların bilgi ve beceri düzeylerine ek olarak kişilik ve davranış özellikleri analiz edilir. Olumlu adaylar firmaya sunulur ve ön görüşme süreci, özgeçmiş bilgileriyle raporlanır. Sonuç aşamasında adayın önceki iş deneyimleri ile ilgili araştırma yapılarak, adayın üst, alt ve aynı kademe çalışanları hakkında bilgileri raporlanır. Yerleşen adayın 3, 6 ve 12 aylık dönemlerde takibi yapılarak, adayların firmalardaki memnuniyeti analiz edilir. Analizden, bu süreçlerde müşterilerinin çözüm ortağı olarak hareket eder.

Analizden, üst düzey yönetici araştırmalarında şirketlerin yönetim kademeleri için; ihtiyaç duyulan pozisyona yönelik olarak, o pozisyonun gerektirdiği yetkinlik ve yönetim tecrübesine sahip adayları araştırır, sektörel bazda araştırmalar yapar ve potansiyel yönetici keşfetme çalışmalarında bulunur.

Analizden, insan kaynakları dilini iyi konuşan ve anlayan uzman bir ekiple hizmet verir.

Uluslararası deneyime ve işgücü portföyüne sahiptir; yüksek nitelikli iş gören temin edebilir. Sonuca yönelik çalışma prensibiyle müşterilerini bekletmeden şirketlerin ihtiyaçlarını çok hızlı karşılayabilir. Uluslararası kişilik değerlendirme sistemleri konusunda uzmandır. İş görenlerin yüksek iş doyumunu temin ederek işletmelerde başarıyla faaliyet gösterebilmelerini sağlar.

Aradığınız an bilgili, tecrübeli ekibimiz ve sistemlerimiz hizmetinize girer.

 

Bireysel Kariyer Danışmanlığı

İşini bilenlere…

Analizden, başarılı bir kariyer planı hedefleyenler için ihtiyaca uygun kariyer danışmanlığı yapar. Bireysel kariyer danışmanlığı, en doğru işi ve şirketi seçme ve kişisel gelişimin desteklenmesi amacıyla bu konuda en son metodolojileri kullanan uzman danışmanlar tarafından verilir. Bireysel farkındalık yaratma, kişilik analizi, ilgi ve beceri alanlarının belirlenmesi, psikoteknik test uygulamaları ve yüz yüze görüşmeler, kariyer yönetimi, kariyer planlaması, eğitim ihtiyaç analizi, kariyer gelişim alanlarının belirlenmesi, meslek danışmanlığı, sektör danışmanlığı gibi aşamalar bireylerin doğru zamanda doğru kararları alabilmelerine yardımcı olur.

Yetenek ve ilgileri analiz ederek profile en uygun kariyer geliştirme danışmanlığını üstlenir. İş dünyasına giriş, atamalar, transferler ve iş değiştirmelerini yüksek iş doyumu ile planlar. Çok uluslu firmalarda görev almak isteyenlere, çok uluslu çalışma tecrübesiyle destek olur. Zengin portföyü herkes için daha fazla seçenek yaratır. Hızlı geri dönüş sağlar.

Hizmetimiz, yaşamınız adına attığınız en önemli, en sağlam adımlardan biridir.